Akaixora -Ixora Villa
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Akaixora -Ixora Villa Le Moule legfeljebb 5 vendéget fogadhat, lehetőséget kínálva egy terasz élvezetére.
A Le Cimetière d’Esclave de Sainte-Marguerite autóval hozzávetőlegesen 15 percre, az Edgar Clerc Caribbean Heritage Museum pedig hozzávetőlegesen 3 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Le Moule városi nyaraló 4 km-re található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Salle Robert Loyson.
Az Akaixora -Ixora Villa magába foglal egy fürdőszobát walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel. A vendégek élvezhetik a hajszárító és törölközők kényelmét is.
A Le Moule városi szállás az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt és kültéri étkezőhelyet is kínál. Az ételek elkészítéséhez hűtőt, sütőt és üvegárut is igénybe vehet.
- Repülőterek
- Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi repuloter)20 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Akaixora -Ixora Villa milyen messze van a Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi ) repülőtértől?
Az Akaixora -Ixora Villa autóval 25 percre van a Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi ) repülőtértől. - ❓
Az Akaixora -Ixora Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Akaixora -Ixora Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Az Akaixora -Ixora Villa biztosít konyhát?
Ez az Akaixora -Ixora Villa mosogatógéppel, hűtővel és sütővel felszerelt felszerelt konyhasarkot kínál. - ❓
Az Akaixora -Ixora Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az Akaixora -Ixora Villa nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Le Moule nevezetességei közé tartozik a Distillerie Damoiseau és a La Maison du Crabe, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül az Eglise Saint-Jean-Baptiste du Moule (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.